שירות משפטי

כחוט השזור בין כל סוגיות המשפט בחיי היומיום של האדם, בחרתי למסד בדרך  ייחודית המבוססת על עשרות שנות ניסיון והצלחות מוכחות בשטח, והמאגדת תחת קורת גג אחת את הטיפול בכל אותן נקודות משמעותיות שעשויות להשפיע באופן משמעותי ומכריע על מהלכי חיינו ועל התפתחותנו, כיום ובעתיד.

כאשר אנו מדברים על צמתי חיים אישיים ומשמעותיים, אנו מתייחסים לנקודות מחוללות שינוי ומכריעות בחיים, בהן האדם מחליט להינשא או לחיות בזוגיות; מחליט להרחיב משפחה באמצעות הורות משותפת, פונדקאות או אימוץ; מחליט לפרק זוגיות או נישואין; מתמודד עם סוגיות של ילדים שמעמדם המשפטי אינו מוסדר; או כאשר הוא או קרוב משפחתו מגיעים לגיל זקנה, תלויים ותשושים וזקוקים לסיוע יומיומי, או להכוונה בכתיבת צוואה; או שבאריכות ימיהם, הולכים לעולמם, ומותירים רכוש וסכסוך.

משרדי פועל למיצוי ומימוש זכויות בכל תחומי המשפט הנושקים לצמתים המרכזיים בחייו של האדם, כפרט וכמשפחה.

למשרד ניסיון עשיר בטיפול מוצלח בתיקים רבים בתחומים הללו, ובכל הקשור להתנגדות לצוואה, בהתרת הסכמים מקפחים, במניעת סכסוכים בטרם ההגעה לדין, באיתור ומינוי אפוטרופוסים ותומכי החלטות, בקבלת צווי הורות, "הכשרת ממזרים" וביצירת תקדימים משפטיים בנושאים אלו במסגרת המאבק עבור הלקוח.

הייחודיות המשפטית בצמתי חיים משמעותיים

הייחודיות המשפטית של סוגיות בצמתים מרכזיים בחיי היומיום הינה ראשית כל ההבנה עד כמה נקודות אלו משמעותיות עבור האדם החווה אותם, ואילו רגשות וסערות נפש עלולות לאפיין אותו כאשר הוא מצוי בהם.

מתוך הבנה זו, המבוססת על טיפול במאות יחידים ומשפחות בתחום, מתאפשר לנו להיערך לאפשרויות המשפטיות הנבונות והיעילות ביותר, ולהיאבק עבור לקוחותינו, תוך שאנו לוקחים בחשבון את ההשלכות והסיכונים האפשריים של הפעולות השונות, הן מן הצד המשפטי והכלכלי, והן מן הצד המשפחתי-רגשי, כדוגמת סכסוכים בלתי הפיכים או מצבים מורכבים נוספים.

מטרתנו לספק ללקוחותינו מעטפת בטחון כוללת בנקודות אלו, תוך שאנו מציגים בפניהם את תמונת המצב לאשורה, ומסייעים להם לבחון אלטרנטיבות משפטיות מתוך הבנה מלאה המתחשבת בסיכונים. הטיפול המשפטי חשוב מאין כמותו, אך במקביל אליו ננסה תמיד לייצר עבור הלקוח שינוי בעל ערך, שעשוי יהיה להשפיע על מהלכי חייו היום ובעתיד, תוך שהוא נותן בידיו ידע וכלים התורמים לצמיחתו האישית.

במידה ואתם עומדים בצומת דרכים ומבקשים להיחלץ ממנו בייעוץ או ייצוג משפטי, הנכם מוזמנים ליצור עימי קשר לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ

אנו עומדים לרשותכם
בכל שאלה או התלבטות

המשרד של עו"ד מיכל פנקל מלווה באופן אישי כל לקוח ולקוח ומעניק ייעוץ משפטי היכן שמשפט ומשפחה נפגשים. כמו כן, אנו בעלי ניסיון רב בייצוג בבתי-משפט ומול הרשויות בנושאים הקשורים ליחסים בתוך המשפחה

אתם מוזמנים להשאיר הודעה ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן