צוואות וירושות

תחום הירושות והצוואות הוא תחום משפטי מגוון ומורכב, המחבר בין משפט למשפחה ובין היבטים כלכליים לרגשיים. העובדה כי האדם היחיד  היכול לפתור ולפרש כוונתו אינו נמצא עימנו כדי לעשות זאת מותיר בני משפחה רבים עם כאב לב וללא מענה לשאלה : למה כך ולא אחרת?!

הניסיון הרב שיש למשרדנו בפן המקצועי המלווה  ברגישות מיוחדת, הופך אותנו למומחים בתחומנו. יחד עם הניסיון העשיר בהתדיינות בבית המשפט וייעוץ בסוגיות מורכבות הקשורות לצוואות וירושות – משרדנו הוא הכתובת עבורכם אם אתם מעוניינים לערוך צוואה או שאתם מוצאים את עצמכם במאבקי ירושה.

חשוב לזכור כי בסכסוכי משפחה ובמיוחד בכל הקשור לקיום צוואה או צו ירושה   סד הזמנים הינו קשיח ומצומצם, על כן נמליץ ללקוחותינו להקדים ולהגיע לפגישת יעוץ.

משרדנו מעניק שירותים משפטיים בייעוץ ועריכת צוואות, בהגנה על קיום הצוואה אל מול התנגדויות לקיומה, בתקיפת צוואות בגין השפעה בלתי הוגנת, בניהול תיקי עזבונות ובהגשת בקשות לקיום צוואות וצווי ירושה.

ירושות

רוב האנשים סבורים שענייני צוואות וירושות רחוקים מהם או שבמשפחתם סכסוכי ירושה לעולם לא יקרו. בפועל, מקרים רבים מלווים בעוגמת נפש גדולה. זה קורה כאשר מתבצעת חלוקת רכוש באופן שאינו נתפס על-ידם כהוגן, או שלתפיסתם אופן עריכת הצוואה היה לקוי או פסול. ירושה היא נושא מורכב המשפיע על בני המשפחה והקרובים למשך שנים רבות. היא גורמת לא אחת לסכסוכים משפחתיים ומעלה סוגיות משפטיות סבוכות. במקרים אלה נאבק עבור מי שרואה עצמו, תוך שאנו מציגים בפניו את האסטרטגיה הטובה ביותר לפעולה ואת ההשלכות המשפטיות, הכלכליות, המיסויות והרגשיות המורכבות של מאבקים מסוג זה.

צוואות

אף אחד לא רוצה לחשוב על היום בו הוא יצטרך להיפרד מהעולם ומהיקרים לו. לכן קיימת חשיבות רבה לתכנון מדויק של האופן בו הוא מבצע את חלוקת הרכוש לבני משפחה, קרובים או מוסדות שהוא חפץ ביקרם, כדי להבטיח את קיום רצונו בבוא העת. ניסיוננו מוכיח שעריכת צוואה באופן מיטבי, מונע סכסוכים בין היורשים בעתיד.

על פי הדין, רצון המוריש הוא מעל הכל, ולכן חלק מהותי מתפקידנו הוא לוודא את מטרותיו ושאיפותיו של המצווה בעריכת הצוואה, ולסייע לו לייצגן נאמנה.

אנו עומדים לרשותכם
בכל שאלה או התלבטות

המשרד של עו"ד מיכל פנקל מלווה באופן אישי כל לקוח ולקוח ומעניק ייעוץ משפטי היכן שמשפט ומשפחה נפגשים. כמו כן, אנו בעלי ניסיון רב בייצוג בבתי-משפט ומול הרשויות בנושאים הקשורים ליחסים בתוך המשפחה

אתם מוזמנים להשאיר הודעה ונחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים בנושא

משלימים זה את זה – צוואה וצו ירושה

היא התקשרה אלי מבוהלת. בעלה לקה בארוע מוחי וזכרונו נפגע לחלוטין עד כדי כך שמונה לו אפוטרופוס. "מה אני אעשה עכשיו עם הדירה שקיבלו בירושה מאחותו?" שאלה אותי. יכולתי לשמוע שהבכי מרעיד את מיתרי הקול שלה. למרות שרציתי ללכת כבר

קראו עוד »

הסתרת צוואה? עברת על החוק

נושא קשה. חמור. אסור.הם הגיעו אלי סוף סוף אחרי שפעמיים קבעו וביטלו. "הורינו נפטרו בהפרש של כמה חודשים זה מזה. אבא הלך ראשון ואימא אחריו" ספרו. "היתה להורים צוואה הדדית אבל כשאבא נפטר לא היה לנו זמן להתעסק עם זה

קראו עוד »

התנגדות לקיום צוואה

הוא הגיע אלי מישוב מרוחק. מעט מסורבל, כבד פה. עיניו היו כבויות. הוא הושיט לי את השקית שבה קופל ושוב קופל דף מודפס שכותרתו הייתה "צוואה בעדים". "עם הנייר הזה, הם האחים שלי לקחו את הדירות של אימא שלי וגנבו

קראו עוד »
דילוג לתוכן