אודות

שלום,
אני עו"ד ונוטריון מיכל פנקל, ואם אתם כאן – אתם בטח צריכים עורכת דין מנוסה ומקצועית. לפני שאספר לכם על ניסיוני הרב, אבקש לספר לכם דווקא על אחד הערכים המובילים את משרדי.

ליווי משפטי אינו מתחיל ונגמר בחוקים, טפסים ודיונים. בעיני, ליווי משפטי נכון ומקצועי, הוא כזה שרואה את הלקוח כאדם שלם, שבודק כדאיות לא רק מבחינת עלויות פיננסיות, אלא לוקח בחשבון את העלויות הרגשיות המלוות תהליכים משפטיים. 

שנים רבות שאני מלווה, מייעצת ומייצגת ללקוחות בתחומים המשפטיים הקשורים למשפחה. בין אם מדובר בהרחבת המשפחה באמצעות פונדקאות בארץ או בחו"ל, בהסדרת מעמדם של הילדים שנולדו וקבלת צווי הורות, בצוואות וירושות, בנישואים וגירושים ובעריכת הסכמים בתוך המשפחה כמו הסכמים בין יורשים והסכמי חיים משותפים וגם גירושין – אני יודעת שאתם נמצאים בסיטואציה מורכבת שאינה מוכרת לכם.

לאורך השנים ייצגתי מאות לקוחות, נתקלתי במגוון רב של מקרים וחוויתי הצלחות רבות .

טובתכם תמיד עומדת לנגד עיניי, ואני אחראית לספק לכם את הכלים והידע להבנת כל היבטי הטיפול בעניינכם, להסביר לכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם ואת השיקולים השונים בתיק. תמיד אציג בפניכם תמונת מצב אמיתית וכנה אשר תשקף לכם את ההזדמנויות וגם את הסיכונים בהליכים השונים, תוך תכנון הנתיבים המשפטיים.

אני רואה ביושרה מקצועית ערך עליון, ולא אקח לידיי טיפול בתיק שאיני בעלת ידע ומנוסה בעיניינו. אני מקפידה להתמקצע ולהתעדכן כל העת, מתוך אמונה בדרך ואחריות אישית .

משרדי מאגד תחת קורת גג אחת את הטיפול בכל אותן נקודות משמעותיות שמשפיעות באופן מכריע על חייכם, כי זה מה שחשוב באמת.

זו הסיבה שהקמתי משרד שהשפה בו ברורה ונגישה, האווירה בו משפחתית, חמה ורגועה והשיח בגובה העיניים. כולנו כאן מחויבים להגן על לקוחותינו בנחישות ולהפוך כל אבן בעניינם, ביסודיות, בתבונה וביצירתיות משפטית, תוך מזעור סיכונים, הפחתת נזקים, ובמבט צופה לעתיד. כי זה מה שחשוב באמת.

אשמח לשוחח איתכם ולשמוע כיצד אוכל לסייע לכם.

אנו עומדים לרשותכם
בכל שאלה או התלבטות

המשרד של עו"ד מיכל פנקל מלווה באופן אישי כל לקוח ולקוח ומעניק ייעוץ משפטי היכן שמשפט ומשפחה נפגשים. כמו כן, אנו בעלי ניסיון רב בייצוג בבתי-משפט ומול הרשויות בנושאים הקשורים ליחסים בתוך המשפחה

אתם מוזמנים להשאיר הודעה ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן