למען הקהילה

משרדנו, בהובלת של עו"ד מיכל פנקל, שם לו למטרה להיות מעורב בפעילות חברתית, ויש לו מסורת ארוכה של עשייה   למען הקהילה. 

המאבק נגד עוולות וקיפוח, היכולת למנוע סכסוכים, לצמצם נזקים, לגשר ולפשר וכן ניסיונה הרב בהתרת סבכים בירוקרטיים מורכבים, הם רגעי הסיפוק והגאווה המקצועיים והאישיים השזורים בעבודתה.

כמי שמנוסים במאבקים נגד אי צדק, אנו מסייעים לאוכלוסיות חלשות הזקוקות לסיוע משפטי מקצועי מידי. אנו מספקים ייעוץ והכוונה עבור בעלי צרכים מיוחדים ואוכלוסיות הזקוקות לסיוע מוגבר ללא תשלום (פרו בונו) או בעלויות סימליות של ההוצאות הכרוכות בתיק בלבד. תיקים בהם טיפלנו במסגרת זו כללו:

סיוע לאוכלוסיות בגיל השלישי

משרדנו מייחס חשיבות עצומה לחיזוק השכבות החלשות בחברה, ולכן הסיוע לקשישים במימוש ומיצוי זכויותיהם הוא תחום מרכזי בו הוא עוסק ברגישות, מקצועיות ושקיפות. לפני כשני עשורים הקימה עו"ד מיכל פנקל את ארגון "סביונים", במטרה להנגיש עבור קשישים ובני משפחותיהם את הזכויות השונות המגיעות להם על פי החוק. גם כיום היא מסייעת ללא תמורה לאוכלוסיות נזקקות בגיל השלישי לממש את זכויותיהן במקרים הבאים:

סיוע משפטי לאוכלוסיית הגיל השלישי

אנו עומדים לרשותכם
בכל שאלה או התלבטות

המשרד של עו"ד מיכל פנקל מלווה באופן אישי כל לקוח ולקוח ומעניק ייעוץ משפטי היכן שמשפט ומשפחה נפגשים. כמו כן, אנו בעלי ניסיון רב בייצוג בבתי-משפט ומול הרשויות בנושאים הקשורים ליחסים בתוך המשפחה

אתם מוזמנים להשאיר הודעה ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן