הורות ואימוץ

הורות ומשפחה כבר אינן כפופות להגדרות המסורתיות של פעם. אנו חיים בעידן חדש, אשר מביא עמו גם  אפשרויות רפואיות ומדעיות, וכך גם מבנים משפחתיים חדשים. עלייה בגיל בו זוגות או יחידים מבקשים להקים או להרחיב את משפחתם, זוגיות שנייה או שלישית, משפחות חד-הוריות או חד-מיניות – כל אלה מעלות סוגיות משפטיות חדשות ומורכבות, המחייבות ניסיון, מקצועיות, הרבה רגישות ובעיקר הבנה מעמיקה בחוקים השונים, דוגמת חוק הפונדקאות,חוק האימוץ, חוק מידע גנטי ועוד.

נסיבות מגוונות מביאות משפחות להליכי פונדקאות או אימוץ, לבקשות למתן צווי הורות, למיצוי זכויות ולהסדרת מעמד ילדים שנולדו שלא במסגרת נישואין.

משרדי ילווה אתכם בכל שלבי ההליכים, להגשמת שאיפתכם להרחבת המשפחה במקצועיות ובאופן הגון, מכבד וראוי. 

למשרדי ניסיון רב ומוצלח בייצוג של פונדקאיות מחד והורים מיועדים מאידך   מול הועדה לאישור הסכמים לנשיאת עוברים מטעם משרד הבריאות.ולליווי הצדדים גם לאחר אישור הוועדה עד להשלמת התהליך בלידת תינוק או תינוקת .

הסדרת מעמדם המשפטי של ילדים

אני מחויבת למיצוי זכויותיהם של מי שמעמדם כילודים אינו מוסדר, או העלולים לשאת "אות קלון" הלכתית של ממזרות. אני מנהלת הליכים להסדרת מעמדם של ילדים אלו, בכפוף לחוקי מדינת ישראל ושיתופי פעולה עם הגורמים המשפטיים והמוסדיים הרלוונטיים.

אנו עומדים לרשותכם
בכל שאלה או התלבטות

המשרד של עו"ד מיכל פנקל מלווה באופן אישי כל לקוח ולקוח ומעניק ייעוץ משפטי היכן שמשפט ומשפחה נפגשים. כמו כן, אנו בעלי ניסיון רב בייצוג בבתי-משפט ומול הרשויות בנושאים הקשורים ליחסים בתוך המשפחה

אתם מוזמנים להשאיר הודעה ונחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים בנושא

הדברים הלא ידועים על ממזרים

לפני יומיים הגיעה אל משרדי, סיפרה שעברה להתגורר באחד ממושבי הסביבה לאחר שנולדו תאומיה.לכאורה, מצב שכיח. אז פתחה ואמרה: "נישאנו כשהייתי בת 27 ואחרי פחות משנה הוא קם ונעלם. אני עגונה כבר שמונה שנים, אף אחד לא מצליח להביא אותו

קראו עוד »

פונדקאות והורות אחרת

פעמים רבות אנו שומעים בתחום הפונדקאות על ההורים המיועדים, העושים ככל שביכולתם להביא ילד לעולם, תוך השקעת משאבים רגשיים וכלכליים יוצאי דופן. מה שפעמים רבות שוכחים לספר לנו הוא סיפורם יוצא הדופן, ופעמים רבות הראוי לשבח, של הפונדקאיות ובני זוגן.

קראו עוד »
דילוג לתוכן